Ik zocht op het internet naar een ‘My perfect Sunday’-tag maar die kon ik niet vinden.. Tijd om een nieuwe tag te starten dus! Het zou logischer zijn om dit artikel op zondag te plaatsen maar omdat ik op zondag altijd mijn My week in pictures online zet, heb ik besloten om deze tag vandaag online te zetten. Wat het inhoudt? Gewoon in tekst en afbeeldingen weergeven hoe jouw perfecte zondag er uit ziet! Realistisch of niet, alles mag π Zo ziet mijn perfect Sunday er uit:
Ik slaap lekker uit tot ongeveer half 10 en ik ontbijt in bed, met het raam open zodat de frisse lucht door mijn kamer gaat en de zon mijn kamer binnen valt. Ik eet twee witte boterhammen met een beetje boter, aardbeien met suiker en een glas melk. Daarna lekker douchen en een comfortabele outfit aan!
Dan ga ik een stuk wandelen in de bossen met Sjef.
Bij thuiskomst check ik mijn mail en ik bekijk de reacties op het artikel dat vanochtend online is gekomen op mijn blog. Ik vind bloggen natuurlijk heel leuk om te doen, maar op zaterdagavond zorg ik altijd dat ik mijn ‘My week in pictures’ heb klaargezet voor de volgende ochtend. Zo kan ik lekker van mijn zondag genieten!
Daarna is het tijd om te lunchen met mijn familie in de tuin. Ook weer in het zonnetje natuurlijk! We hebben afbakbroodjes, zelf gebakken croissantjes, versgeperste jus d’orange en een lekkere fruitsalade π (foto van weheartit)
Na de lunch ga ik met mijn zus (die zie je hierboven op de foto) longboarden langs de weilanden. De hele route rijden we op een super zachte weg zonder steentjes (mijn droom, haha π )
Tijd om even uit te rusten. Links zie je trouwens mijn zus haar longboard en rechts die van mij.
We eten een ijsje (sinaasappel, chocolade en straciatella) en rijden weer verder.
Wanneer we weer thuis zijn ga ik even met Sjef stoeien
en daarna de auto in om avondeten te halen. Met het raam open, de muziek aan en mijn voeten op het dashboard. En op mijn perfecte zondag natuurlijk ook met schone ramen π
We halen pizza en pasta en eten met het hele gezinΒ (foto van weheartit).
Na het eten ga ik naar mijn vriend – die ik niet heb hahaha – om te relaxen in zijn super mooie tuin. Eerst gezellig bijkletsen met wijntjes en daarna samen in slaap vallen tijdens een film. En dan om 00:00 is mijn perfect sunday afgelopen!Β (foto van weheartit).
Dat was ‘ie! Hoe vinden jullie mijn perfect sunday? Ik wil graag Lotte, Sarah en Vera taggen omdat ik erg benieuwd ben naar de perfect sunday van deze meiden. Natuurlijk mag iedereen die het wil de tag overnemen. Laat je een reactie achter als je de tag ook gedaan hebt? Dan kom ik even kijken!
Fijne zondag alvast! π
Brood met aardbeitjes is echt super lekker π Al veel te lang niet gegeten. Kijk er naar uit dat er straks weer lekkere verse, zoete aardbeien in de winkels liggen:)
Leuke tag! Die ga ik zeker overnemen, alleen plan hem voor later in.. Handig aangezien ik over een kleine twee maanden ben bevallen, als het goed is.
Leuke invulling van je dag π
Ahhh heerlijk, lekker relaxed! Mijn perfect sunday zou er ook wel zo mogen uitzien :).
Dat klinkt als een heerlijke, perfecte zondag! Zo zou die van mijn er ook uit kunnen zien, alleen dan niet met de hond wandelen maar kroelen met mijn katten haha.
wat een superleuke tag, ik word al helemaal vrolijk van al die mooie foto’s! Fijn weekend!
Heel leuke tag! Klinkt als een heerlijk dagje dit π
Liefs, Liese
Inderdaad een perfecte zondag! Heerlijk met dat mooie weer π
Leuk bedacht! Mooie foto’s trouwens.
Wat een onwijs leuke tag! Origineel, enne, jouw perfecte zondag klinkt zo gek nog niet,…. Moest wel lachen om het stukje ” en dan ga ik naar mijn vriend- ik heb geen vriend “
Lijkt me heerlijk zo’n zondag
Wat een superleuke tag is dit! Heel leuk verzonnen. Deze sunday ziet er inderdaad echt heel erg perfect uit, en wat heb ik zin in de zomer nu is dit zie! Ik wil ook een longboard, lijkt me zo gaaf. Mijn perfect sunday zou er ook een beetje zo uitzien, alleen in het echt moet ik natuurlijk wat huiswerk maken. Misschien ga ik deze tag nog een keer doen, maar dan in de saturday versie, haha. Ik laat het je weten!
Wat een leuke tag zeg. Fijne foto’s erbij ook!
Wat een super leuke Tag! Leuk om te lezen!
Hele leuke tag, echt fijne foto’s! Liefs
Wat super leuk om te lezen! Ik ga deze zeker overnemen voor volgende week zondag! π
Ohh wat een fijne tag!
En echt een perfecte zondag, helaas moet je nog even wachten op de zomer en op een vriendje, haha.
Misschien neem ik de tag wel eens over!
Oooh, dat lijkt me inderdaad wel een perfecte zondag! Zo zou ik de mijne ook wel willen, helaas is de realiteit anders en zit ik meestal gewoon in mijn pyjama op de bank.
Wat heb je een schattige hond! π En ik vind je schoenen (op het dashboard haha) heel erg leuk!
Lijkt heel erg op mijn ‘perfect sunday’ π
Haha, wat een ongelooflijk leuke tag! Super om je fantasie zo te laten gaan. Ik ga hem zeker overnemen! Heel erg bedankt voor het taggen.
Super leuke tag! Ik denk dat ik deze wel een keer overneem
Wat een happy foto’s, ik word er helemaal blij van. Lijkt ook op mijn perfect Sunday. Who doesn’t love a lady Sunday?! Liefs, Stella.
Heerlijke foto’s zo!
Hele leuke tag! Lekker zomerse foto’s al!
wat een heerlijke zondag, ik heb nu wel zin in een ijsje
Zo’n zondag wil ik ook wel! Klinkt inderdaad als de perfecte zondag! Hoop dat je deze zondag ooit eens mee mag maken, Jennie π
Love,
Rowan
Ohhhh ijs heerlijk! Super leuk zo die sfeer foto’s!
Heerlijk zo’n zondag! En wat een leuke tag!
Dat is echt een droom zondag! Superleuk om te lezen π
Deze ga ik zeker een keertje doen in de komende tijd!
x
haha wat een heeerlijke tag Jennie,
Dat klinkt echt als een perfecte zondag.
Liefs lonneke
Wat een prachtige hond heb jij, en leuke zondag! de foto achter je laptop kan zo uit de boekjes komen π
Leuke tag, klinkt als een fijne dag!
Leuke tag! Wat zijn die longboards mooi! Wil het graag ook leren π
Wat een leuke tag! Oh dat ijsje ziet er zo lekker uit haha!
Aah zo heerlijk om gewoon alles te verzinnen wat maar kan.. word echt heel blij van het lunchen in de tuin plaatje β₯
Wat een heerlijke post, ik word hier echt heel vrolijk van!
Heel erg leuk. Ik zou zeker niet klagen als ik zo een zondag mocht doormaken.
Wat leuk bedacht en wat een vrolijke foto’s! Een zonnige zondag π