Deze boyfriend jeans heeft zo’n drie weken ongedragen in mijn kast gelegen. Ik wist gewoon niet goed wat ik er mee moest. Op andere blogs zie ik ze altijd met sandalen met een hak eronder, maar daar vond ik het gisteren toch wat te koud voor. Dan maar weer mijn super fijne bobby’s aan! Ik had niet gedacht dat ik ze leuk zou vinden onder een jeans met de pijpen zo opgerold. Wat voor schoenen dragen jullie graag onder je boyfriend jeans? Dan ga ik eens kijken of ik nog andere leuke combi’s kan maken met deze broek! Vandaag draag ik deze outfit maar dan met een blauwe trui, wat ik ook heel leuk vind 🙂
Blouse, jeans, tas – H&M
Schoenen – Isabel Marant
Ketting – Revival London
Horloge – Ernest
Wat een onwijs leuke foto’s zijn dit !X
Wat zie je er weer leuk uit!
Mooie outfit! Die broek staat je echt goed. 🙂
Ik vind het leuk staan zo dat contrast met de blouse en de jeans!
Leuke broek en leuk gecombineerd. Ik draag hem met gympen, een simpel t-shirt, leuke riem en leren jasje. Waar zijn deze foto’s trouwens gemaakt? Ik vind het een leuke locatie.
Dankjewel! Deze foto’s zijn bij het Museumpark in Rotterdam gemaakt 🙂
Superleuke outfit! Ik zou het met all stars dragen denk ik. En dat kettinkje is ook zo mooi! Dat verkopen ze bij v&D toch? ♡
Dankjewel Manon! 🙂 Ja klopt, Revival London wordt bij V&D verkocht. Ik weet niet of het merk nog ergens anders te koop is.
Super leuk outfit, en wat een mooi tasje!:)
xx Laura
Ik vind het erg leuk: simpel, maar chique 🙂
Wauw, staat je heel erg goed!
Super leuke outfit! Ik ben echt fan van je kledingstijl 🙂 Ik denk trouwens dat je zo’n boyfriend jeans ook heel erg leuk kunt combineren met All Stars! Liefs, Nicole
Staat echt superleuk zo met de opgerolde pijpen, mooie fotolocatie ook.
Wat een super outfit! Ik draag mijn boyfriend jeans vaak met cut-out boots met hak, of met Clarks! Maar ze kunnen ook heel goed met Converse. X – Tess
Klinkt leuk! Thanks voor de tips!
Super leuke outfit! Toffe tas ook!
Ik ben al lang op zoek naar zo’n broek, ik hoop dat hij er nog steeds is in de H&M!
Ik denk het wel hoor! Heb hem ongeveer drie weken geleden gekocht 🙂
Super leuke outfit, en toffe foto’s! 🙂
Super leuke outfit! Vind je schoenen heel leuk
Mooi zo al die kleurtjes bij elkaar! Hele leuke outfit!
Wat een leuke outfit! Ik ben eigenlijk niet zo van de boyfriend jeans maar je hebt hem zo leuk gecombineerd dat ik het wel leuk begin te vinden. Erg mooie foto’s ook!
Ik vind het leuk om de boyfriend jeans te dragen met ankle strap heels 🙂 Moet je maar eens intypen op google 😉 Vind je outfit btw erg leuk. lekker simpel en fris.
Superleuke outfit en ook leuke locatie zo bij het NAi!
Leuk gecombineerd! Simpel, maar prachtig!
Liefs
Súper leuke outfit Jennie! xxx
Die ketting is heel mooi!
Wat sta je mooi op de foto’s! En ik moet echt nog even een witte blouse hebben, dat is zo’n mooi item!
Wat staat die blouse je leuk! Ik wil ook nog steeds een boyfriend jeans kopen, je inspireert me! 🙂
Mooi gecombineerd! lekker casual en mooie foto’s!
Ik wil de broek graag online bestellen bij H&M maar ik weet niet welke het is, er staan namelijk meerdere modellen op! Zou je me kunnen vertellen welke broek het is?
welke lipstick is dit die je op hebt? Je hebt heel erg vaak leuke kleurtjes op zou je je collectie eens willen laten zien? Xx