Zondagochtend waren Robin en ik al weer vroeg aan het tapen. Deze week waren er door super veel Lisa’s hoepels besteld. Misschien moeten we ook maar een Lisa-hoepel maken? 🙂
Ik zou in de middag eigenlijk foto’s gaan maken buiten maar het regende. Dus toen gingen Robin en ik naar de Swan Market in Rotterdam, even rond kijken omdat wij daar op 6 april ook staan met onze hoepels.
Deze marmeren spulletjes vond ik zo leuk. Jammer dat er geen vierkante of rechthoekige plaat was, dan had ik ‘m meegenomen.
Het is maar goed dat we gegaan zijn want we ontdekten dat veel verkopers op de Swan Market een heel handig pinapparaatje hadden. Die hebben wij ook meteen een aangevraagd want dat is natuurlijk super handig.
Maandag ging ik na een lange dag school langs bij Ilovefashionbloggers. Eerst even wat dingen overleggen en daarna de muziekstudio in.
En met zonsondergang nog even genieten van het uitzicht op het dak.
Ik vind het hier zo mooi!!
Dinsdag zat ik weer een lange dag op school. Toen we eindelijk klaar waren met de lessen ging ik nog even lekker in het zonnetje zitten buiten want het was heerlijk weer.
Daarna ging ik naar het station want ik ging foto’s maken met Tara. Op het station van Rotterdam kun je stemmen op welke stoelen er in de nieuwe sprinters moeten komen. Erg leuk dat ze dit zo doen. Ik heb op B gestemd!
Toen Tara en ik foto’s aan het maken waren kwam er een jongetje voorbij die graag een keer foto’s wilde maken. Dat mocht…
Als wij zijn eenwieler mochten uitproberen. Mooie deal! Ik durfde die paal echt niet los te laten omdat ik bang was dat ik achterover zou vallen, maar het was wel leuk om er een keertje op gezeten te hebben.
Woensdag hoefde ik niet naar school. Ik maakte krullen in mijn haren.
En in de middag had ik een fotoshoot met Elien Jansen. Ze maakt prachtige foto’s en de resultaten zal ik snel op mijn blog laten zien!
Donderdag weer school.
Na school ging ik naar het Motorhuis in Rotterdam. Ik stapte uit bij de trein en wist niet goed waar ik heen moest dus ik was naar een route op zoek op mijn telefoon. Ondertussen kwam er een jongen naar me toe die dingen zei als: “Sandra, ik hou van je en ik mis je zo. Ik mis de leuke tijden die we hadden.” Ik vroeg hem meteen waar de camera’s waren maar hij wilde maar niet zeggen of die er hingen, dus als iemand me binnenkort ergens op een YouTube prankkanaal of zo ziet dan laat het maar weten. Toen ik weg wilde gaan gaf hij me dit en zei hij: “Ik heb een collage gemaakt van al onze leuke momenten samen, die mag je houden en ik hoop dat je weer inziet hoe leuk we het hadden samen” hahaha
Na een stuk lopen was ik dan eindelijk bij het Motorhuis, met het collage in m’n hand. Ik haalde hier de Citroën C4 Cactus op voor een samenwerking. Ik ben hiermee op vrijdag en zaterdag naar Texel en Volendam gegaan en maak hier even een aparte post voor aan 🙂
Zaterdag laat in de middag was ik bij Ruigoord in Amsterdam. Ik stond voor het eerst recht onder een windmolen, echt indrukwekkend die snelheid en het geluid wat er vanaf komt.
We gingen hoelahoepen bij Heinz de Hoepelbus.
En Robin en ik kregen een cursus poi, een soort van jongleren maar dan anders. Ik vond het heel ingewikkeld, maar wel leuk om een keer te doen.
Deze mega grote hoepels stonden bij de bus en we konden het niet laten ze eens uit te proberen. Mijn hoepel was even groot als mijzelf! En het lukte. Voelde een beetje alsof je in slowmotion was. We hebben hier ook een video van gemaakt die zal ik volgende week even posten.
En we hebben deze week een nieuwe hoepel gemaakt, de Unicorn. Ik vind hem zo mooi!! Vanaf 20:00u vanavond is ‘ie verkrijgbaar in onze shop.
Het einde van de schoolperiode nadert weer en daar zie ik een beetje tegenop. Ik moet een hoop verslagen inleveren, tentamens maken en aangezien ik naast het normale vakkenpakket ook nog 4 vakken aan het inhalen ben gaat het lastig worden denk ik. Het is gewoon balen dat er zoveel leuke dingen naast zijn die ik stiekem veel liever wil doen. Maar ik ga er gewoon voor!
Wauw, die nieuwe hoepel is prachtig! En wat heb je toch super mooie haren 😉 Nog enorm veel succes met al je schoolwerk!!
Alleen vanwege de naam zou ik hem al willen hebben 😀
Leuk dat het zo goed gaat met de hoepels 😉
Leuke week heb je weer gehad. Echt leuk dat je mag stemmen op een stoel voor de nieuwe sprinter. Veel succes met school!
x
Wat een heerlijk overzicht weer! Heel erg hilarisch dat die jongen naar je toe kwam, klink inderdaad wel als iets voor een prankvideo! Die foto met je krullen is trouwens heel mooi <3
Wat weer een leuke week! Volgens mij doe je echt heel erg veel leuke dingen. Ik kan me voorstellen dat het dan lastig is om je schooldingen te doen. Supergrappig van die jongen!
Wauw, mooie hoepel, lekker vrolijk! En al je schoolwerk komt wel goed! Ik hou echt zo van deze artikelen 🙂
Die nieuwe hoepel is heaven on earth. Je hebt echt weer een leuke week gehad precies! Ik ga ook eens een keertje rondzoeken voor een fotoshoot want dat is echt iets wat zeker nog op mijn verlanglijstje staat. Veel liefs, Amber
Leuke week weer Jennie! Kijk er elke zondag naar uit. Ben blij om te zien dat het zo goed gaat met je hoepels.
Hi Jennie! Oei, ik heb er ook last van. Sowieso voelt het heel lastig om na stage weer te moeten leren en ‘s avonds huiswerk te moeten maken. Gewoon alles is zoveel leuker.. Heel veel succes! Niet nadenken, maar gewoon doen 🙂
Wat een leuke week heb je gehad! Leuk ook die nieuwe hoepel. 🙂
Wat een leuke week zeg! Zo fijn dat het goed gaat met de hoepels!
Oh waauw die nieuwe hoepel is mooi!! Word ik spontaan vrolijk van 😀
De nieuwe hoepel is echt prachtig! Lekker kleurrijk. Wat een leuke week, je ziet er weer super leuk uit, zoals altijd!
Liefs, Iris
Leuke foto’s! De Unicorn hoepel ziet er super mooi uit!
Haha, wat raar dat je zomaar een collage krijgt… Die hoolahoop ziet er inderdaad heel mooi uit.
De hoepels zijn zo leuk! Wel grappig dat dat jongetje ook wat foto’s wilde maken haha.
Leuke week. Fijn dat het zo goed gaat met de hoepels. En al vast succes met je tentamens.
Aawh dat jongetje wat foto’s wilde maken … ! En huh, dat van die collage wat je kreeg op het station is echt mega raar … lol!
Wat een heerlijke week weer! Zo tof dat het zo goed gaat met jullie hoepels, het is ook echt heel leuk om te volgen <3
Aah wat gaaf dat jullie op de Swanmarket staan, ik ga proberen langs te komen de 6e! En hahah wat heb je met de collage gedaan, als ik vragen mag? 🙂
Dat zou super leuk zijn! Het collage ligt nu op mijn kast haha 🙂
Ahh die Unicorn hoepel is zooo mooi! <3 krullen staan je trouwens erg mooi!
De nieuwe hoepel is leuk geworden! Mooie foto’s weer 🙂
http://www.djimmi.nl/nijdam-longboard-long-board-drop-through-wooden-warrior-zwb.html
Hee Jennie,
Door jou ben ik eigenlijk een beetje verliefd geworden op longboarden. Ik kijk elke dag plaatjes en zoek reviews op van goedkope longboards, opzoek naar een longboard. Nu zag ik deze, een 3x zo goedkopere versie van die van jou, althans hij lijkt erop! Nu vroeg ik mij af of jij weet of dit een beetje een goed beginnersboard is. Hoop dat je er eventjes naar wil kijken 🙂
xxx
Hee! Ahh, zo leuk dat je ook wil gaan longboarden! Ik heb er helaas niet zo veel verstand van dat ik vanaf een foto met een tekstje kan zeggen of het een goed board is of niet. Dan zou ik hem er echt even op moeten staan. Misschien kun je het op Facebook in een longboard groep vragen?
Klinkt als een geweldige week! De Unicorn hoepel is echt prachtig!
Leuke foto’s weer! En zo leuk om te zien dat het met jullie hoelahoep bedrijfje zo goed gaat 😀
Aah, zo leuk om je weekje te zien! Volgens mij reageer ik elke keer hetzelfde hahaha. Superleuk, dat jongetje! En die liefdesverklaring, moooi :’)
Haha, ik wil ook graag een hoepel bestellen en ik heet ook Lisa! Haha!
Opnieuwd weer een toffe week, succes op school!
wat een leuke foto’s! Die nieuwe hoepel is echt super mooi en wat leuk dat jullie binnenkort op de Swan Market staan.
Die nieuwe hoepel is ze leuk! En ik ben heel erg benieuwd naar het filmpje met die reusachtige hoepel!
Liefs,
Eva
Erg leuke foto’s!
waar koop jij je hoepels in?
Die jongen, hahaha! Ik zal de prankkanalen op YouTube in de gaten houden of ik nog iets tegen kom 🙂
Wij kopen geen kale hoepels in, we maken alles zelf dus de hoepels ook.
Leuk je haar zo in de krul! Lekkere week heb je weer gehad 🙂
Wat een leuke foto’s allemaal. De nieuwe hoepel is echt mooi geworden!
Nu krijg ik zin om te hoepelen.. 😀
Succes met school. En wat een bizar verhaal over die collage en die jongen haha. Die Unicorn hoepel is super tof!
Dat ziet er weer gezellig uit! Ik zat elke keer al te denken wat komt Robin me bekend voor maar nu valt het kwartje ze heeft ook in Hellevoetsluis op school gezeten volgens mij haha.
Haha, ik heb het ook eens gehad dat een meisje tegen me kwam praten alsof ze me kende en alsof we een dag eerder dingen gedaan hadden! Eerst was ik in de war maar daarna had ik meteen door dat het een opdracht van de jeugdbeweging was. Toen ging ik het spel meespelen en was dat meisje in de war :d
zo te zien heb je een hele leuke week achter de rug! ben heel benieuwd hoe het met die ”leuke momenten samen” foto lijstje gaat aflopen 😀
hahahaha, wat grappig. De collage lijkt ook totaal niet op jou, dus hoe random is die liefdesverklaring dan. En wat een mooie hoepel die unicorn <3<3<3