Deze week even niet in chronologische volgorde, maar een combi van mijn Instagram foto’s en wat foto’s die ik nog op mijn telefoon vond van afgelopen week 🙂
♡ 1. Ons eerste ontbijt in Los Angeles bij Denny’s, wat een soort van ons stamcafé werd in Hollywood. Deze zaak is 24 uur per dag open en ze hebben er de lekkerste pancakes.♡ 2. Wakker worden, naar buiten lopen met blote benen en dan overal palmbomen om je heen zien. ♡ 3. Terwijl we door Melrose Avenue liepen zagen we ineens deze bekende muur van Instagram! Daar moesten we natuurlijk een fotootje mee maken. ♡ 4. Oke, hier hadden we beiden letterlijk een jaar op gewacht. Eindelijk weer In-N-Out burgers eten. ZO lekker! ♡ 5 & 6. Hiken bij Runyon Canyon.
♡ 1. Onze bestelling bij In-N-Out burger. Frietjes met gesmolten kaas eroverheen bestellen is hier heel normaal en bij In-N-Out hebben ze zelfs frietjes in ‘animal style’ met gesmolten kaas, gebakken uitjes en een speciale saus. ♡ 2&3. Rondlopen bij het LACMA, een museum waar buiten heel veel lantaarnpalen staan wat een mooi effect geeft op foto’s. ♡ 4. Het uitzicht bij de Hollywood sign was echt ongelofelijk. ♡ 5. Met m’n travelbuddy bij de bekende roze muur! ♡ 6. Er zijn hier op de straten overal leuke fotoplekjes te vinden met leuke dingen op de muren.
♡ 1. Een Amerikaanse supermarkt bezoeken. Alles groot, veel en goedkoop. ♡ 2. Wandelen over de Walk of Fame in Hollywood. ♡ 3. Toen we over de Walk of Fame liepen zagen we een rij mensen buiten staan bij Jimmy Kimmel. Er was een opname en de mensen in de rij hadden allemaal kaartjes gekocht. Wij gingen in de ‘standby’ rij staan en mochten dan alsnog het publiek in als er mensen niet kwamen opdagen. Helaas kwam iedereen gewoon netjes opdagen en hadden we voor niets gewacht.. ach ja, wel leuke jongens uit Australië ontmoet in de rij! ♡ 4. Selfie in de Grand Canyon! Hier komt nog een post over online. ♡ 5. We reden voorbij de plek waar Grease en Drive zijn opgenomen. Net te laat met een goede foto nemen. ♡ 6. Brunch with a view!
♡ 1. Drie dagen in Las Vegas. Je kijkt je ogen uit in die stad. ♡ 2. In ons hotel in Las Vegas zat een heel casino, een pretpark met achtbaan inclusief twee loopings en een fijne ijsbar. ♡ 3. Pff we eten hier zo veel lekkere dingen, dat ga ik zeker missen als ik terug ben. Bij Diddy Riese stelden we onze eigen ice cream sandwich samen. Je mocht twee verschillende koekjes en een ijssmaak kiezen. ♡ 4. Een fijne aankoop hier in Amerika: een mini portemonnee van Fossil. Mijn portemonnee van thuis is heel groot en vaak doe ik daarom pasjes even snel los in mijn tas. Nu hoeft dat niet meer. Er past ook nog muntgeld in dus hij is ideaal! ♡ 5. Lunchen bij Urth café. Ook een aanrader om te eten als je in LA bent. ♡ 6. Aangekomen bij onze nieuwe AirBnb verblijfplek. Een appartement met gym en jacuzzi!!!
Wauw Jennie,het ziet er daar zooo mooi uit !
Wat is dit toch genieten! Het lekkere weer, de mooie omgeving! Heerlijk!
& de graffiti van die kat, die hebben we hier in Utrecht ook 🙂
Hele gave foto’s, je hebt het er zo te zien best naar je zin gehad! Ben zelf ook naar LA geweest, in 2008, alweer een tijdje geleden dus haha en zou echt wel een keer terug willen!
Ahh wat ziet het er allemaal tof uit! Als ik het me goed herinner ga je nu nog naar Venice Beach toch? Ook echt super leuk 🙂 (al kan ik de Santa Monica pier ook heel erg aanraden!).
Wow wat ziet dat er gaaf uit allemaal! Erg leuk om te zien. Nog heel veel plezier
Zo geweldig om te zien! En hmm al de Amerikaanse eten 🙂
Wat een heerlijke en prachtige foto’s. Die roze muur is trouwens zo tof!
Wat een prachtige foto’s dat was vast genieten. Ik hoop ook nog een keer naar LA te mogen gaan.
Wat een geweldige tijd heb je daar! Moet echt genieten zijn!
Geweldige foto’s! Die in-n-out burgers zien er echt heerlijk uit <3
Wat een heerlijke foto’s! Volgens mij is elke foto die je daar maakt 100% Instagram-waardig, haha!
Ohh dit lijkt mij allemaal zo gaaf!!
Alles ziet er zo onwijs leuk uit, en al dat eten lijkt me ook niet verkeerd!
Liefde voor al deze foto’s! Ik wil nu ook zo graag een keertje naar LA! Lijkt me fantastisch!
Oh wow! Ziet er fantastisch uit. Die muren zijn ook echt fotogeniek! Hadden we dat hier in Nederland ook maar.
Wauw, wat een gave foto’s allemaal. Wat heb je veel gezien. Leuk!!
Wow dat ziet er prachtig uit! En wat een fotogenieke muren zeg! Waarom hebben we dat niet ook in Nederland.
O wauw wat tof dat je hier bent. Ik zag het al op je instagram maar wauw wat een toffe ervaring en heel veel leuke foto’s!
Wauw, alle foto’s zien er zo mooi uit!!
Wauw, wat een jaloersmakende foto’s : )
Ziet er echt heerlijk uit!
Oh wauw wat een geweldige fotos, het ziet er allemaal zo spectaculair uit!
Het ziet er allemaal echt zoooo gaaf en mooi uit! Ik bedoel je hebt een eigen jacuzzi, wauwie. Heel veel plezier met de rest van je vakantie. Ik kan niet wachten om alle avonturen en foto´s te zien.
Wat ziet het er een ongelooflijk toffe reis uit!
Ziet er zooo gaaf uit!! Al die fotoplekjes zijn echt mooi (: En die burgers van In-n-Out burger <3
Wauw! Wat een boel toffe foto’s!
Fantastische foto’s! Die burgers zien er echt heerlijk uit. Krijg er spontaan zin in.
Ik volg je op Instagram en ah, je foto’s zijn zo mooi! Ik ben echt jaloers op je dat je nu in LA zit, veel plezier daar nog!
Ik word helemaal vrolijk van de sfeer van jouw foto’s! Het ziet er allemaal geweldig uit. 🙂
wauw wauw wauw, wat super gaaf om te zien allemaal! Ziet er echt prachtig uit end at eten…YUM!!
Ah wauw, wat een prachtige reis! Je hebt zulke mooie foto’s gemaakt <3 Heel veel plezier nog!
Waaaauw alle foto’s van jullie zijn zooo mooi! Ziet er echt uit als the good life 🙂
Wow! mooie foto’s! Ik heb deze reis ook gemaakt, maar het lukte toen niet om bij de Hollywood letters te komen! Dat staat nog op mijn verlanglijstje 🙂 Komend jaar eerst naar Yellowstone! I love the USA 😀
Cool! Met de omschrijving van The Hiking Guy moet het zeker lukken 🙂 Ik wil ook heel graag een keer naar Yellowstone. Ben ook echt verliefd op dit land en wil zo graag een rondreis maken. Ben je nog op meer plekken geweest dan LA?
echt een onwijs toffe ervaring zeg
Wauw dat ziet er allemaal heel gaaf/lekker/zonnig/tof uit! Jaloers!
Wow, ziet er heeel gaaf uit! Een ticket naar Amerika please?!!